Programma Derde divisie, seizoen 2016-2017

Uitslagen 13 aug 2016
Capelle
-
ODIN '59
1-1
FC Lisse
-
Quick Boys
2-1
Huizen
-
Harkema
0-2
Rijnvogels
-
VVOG
0-2
DVS '33
-
Jong FC Vol.
3-2
Scheveningen
-
Jong FC Gron
2-1
IJ'vogels
-
SteDoCo
0-0
Jong Almere
-
Rijnsburg
1-2
ONS Sneek
-
ASWH
0-0
Uitslagen 20 aug 2016
Quick Boys
-
ONS Sneek
2-1
Jong FC Vol.
-
FC Lisse
1-2
ASWH
-
IJ'vogels
4-2
Rijnsburg
-
Huizen
4-2
ODIN '59
-
Rijnvogels
4-1
Jong FC Gron
-
DVS '33
2-0
Harkema
-
Jong Almere
3-1
SteDoCo
-
Scheveningen
2-3
VVOG
-
Capelle
0-3
Uitslagen 27 aug 2016
FC Lisse
-
VVOG
1-1
Huizen
-
Rijnvogels
4-1
Jong FC Vol.
-
Quick Boys
1-0
DVS '33
-
SteDoCo
0-0
Scheveningen
-
ODIN '59
1-5
IJ'vogels
-
Rijnsburg
2-1
Jong FC Gron
-
ASWH
0-2
Jong Almere
-
Capelle
0-2
ONS Sneek
-
Harkema
1-0
Uitslagen 3 sep 2016
Capelle
-
Huizen
0-0
Quick Boys
-
Jong FC Gron
1-1
Rijnvogels
-
Jong Almere
4-2
ASWH
-
DVS '33
4-1
Rijnsburg
-
ONS Sneek
2-2
ODIN '59
-
IJ'vogels
2-0
Harkema
-
FC Lisse
1-5
SteDoCo
-
Jong FC Vol.
5-2
VVOG
-
Scheveningen
2-2
Uitslagen 10 sep 2016
Quick Boys
-
ASWH
2-2
FC Lisse
-
Huizen
3-1
Jong FC Vol.
-
Harkema
2-1
DVS '33
-
Rijnsburg
0-0
Scheveningen
-
Capelle
2-0
IJ'vogels
-
Rijnvogels
3-2
Jong FC Gron
-
SteDoCo
2-1
Jong Almere
-
VVOG
8-1
ONS Sneek
-
ODIN '59
1-0
Uitslagen 17 sep 2016
Capelle
-
IJ'vogels
2-3
Huizen
-
Jong Almere
1-1
Rijnvogels
-
Scheveningen
1-1
ASWH
-
Jong FC Vol.
2-0
Rijnsburg
-
FC Lisse
0-0
ODIN '59
-
Jong FC Gron
3-0
Harkema
-
DVS '33
1-5
SteDoCo
-
Quick Boys
1-1
VVOG
-
ONS Sneek
3-3
Uitslagen 24 sep 2016
Quick Boys
-
VVOG
1-5
FC Lisse
-
SteDoCo
5-1
Jong FC Vol.
-
Rijnsburg
3-3
DVS '33
-
Rijnvogels
4-1
Scheveningen
-
Jong Almere
3-1
IJ'vogels
-
Huizen
2-0
ASWH
-
ODIN '59
1-3
Jong FC Gron
-
Harkema
3-1
ONS Sneek
-
Capelle
1-2
Uitslagen 1 okt 2016
Capelle
-
FC Lisse
1-3
Huizen
-
Scheveningen
0-2
Rijnvogels
-
ONS Sneek
3-1
Rijnsburg
-
Jong FC Gron
3-3
ODIN '59
-
Jong FC Vol.
1-2
Jong Almere
-
DVS '33
2-1
Harkema
-
Quick Boys
0-4
SteDoCo
-
ASWH
2-3
VVOG
-
IJ'vogels
0-1
Uitslagen 8 okt 2016
Quick Boys
-
Rijnvogels
1-2
FC Lisse
-
ODIN '59
3-0
Jong FC Vol.
-
Capelle
2-1
DVS '33
-
Huizen
2-1
IJ'vogels
-
Jong Almere
4-1
ASWH
-
Rijnsburg
3-0
Jong FC Gron
-
VVOG
1-0
ONS Sneek
-
Scheveningen
0-2
SteDoCo
-
Harkema
4-1
Uitslagen 15 okt 2016
Capelle
-
DVS '33
0-1
Huizen
-
Jong FC Gron
2-2
Rijnvogels
-
FC Lisse
1-2
Scheveningen
-
IJ'vogels
1-2
Rijnsburg
-
SteDoCo
4-1
ODIN '59
-
Quick Boys
0-1
Jong Almere
-
ONS Sneek
3-1
Harkema
-
ASWH
2-3
VVOG
-
Jong FC Vol.
1-3
Uitslagen 29 okt 2016
Quick Boys
-
Capelle
0-0
FC Lisse
-
Jong Almere
2-1
Jong FC Vol.
-
Scheveningen
2-1
DVS '33
-
IJ'vogels
1-6
ASWH
-
VVOG
2-5
Jong FC Gron
-
Rijnvogels
0-0
Harkema
-
Rijnsburg
4-1
ONS Sneek
-
Huizen
1-0
SteDoCo
-
ODIN '59
1-0
Uitslagen 5 nov 2016
Capelle
-
Jong FC Gron
0-2
Huizen
-
ASWH
0-3
Rijnvogels
-
SteDoCo
4-1
Scheveningen
-
FC Lisse
2-1
IJ'vogels
-
ONS Sneek
6-0
Rijnsburg
-
Quick Boys
7-1
ODIN '59
-
Harkema
3-3
Jong Almere
-
Jong FC Vol.
2-2
VVOG
-
DVS '33
2-1
Uitslagen 12 nov 2016
Quick Boys
-
Scheveningen
2-3
FC Lisse
-
IJ'vogels
2-0
Jong FC Vol.
-
Huizen
1-2
DVS '33
-
ONS Sneek
0-1
ASWH
-
Rijnvogels
0-4
Rijnsburg
-
ODIN '59
4-2
Jong FC Gron
-
Jong Almere
3-1
Harkema
-
VVOG
1-0
SteDoCo
-
Capelle
0-0
Uitslagen 19 nov 2016
FC Lisse
-
ASWH
1-0
Huizen
-
VVOG
0-1
Jong FC Vol.
-
Jong FC Gron
1-0
Rijnvogels
-
Capelle
1-2
DVS '33
-
Quick Boys
1-2
Scheveningen
-
Rijnsburg
2-0
IJ'vogels
-
Harkema
2-2
Jong Almere
-
ODIN '59
3-2
ONS Sneek
-
SteDoCo
1-1
Uitslagen 26 nov 2016
Capelle
-
ASWH
2-3
Huizen
-
SteDoCo
1-2
Rijnvogels
-
Jong FC Vol.
1-2
Scheveningen
-
Harkema
0-1
IJ'vogels
-
Jong FC Gron
0-0
ODIN '59
-
DVS '33
1-1
Jong Almere
-
Quick Boys
1-2
ONS Sneek
-
FC Lisse
0-0
VVOG
-
Rijnsburg
3-0
Uitslagen 3 dec 2016
Quick Boys
-
Huizen
2-0
Jong FC Vol.
-
IJ'vogels
0-1
DVS '33
-
FC Lisse
4-1
ASWH
-
Scheveningen
1-1
Rijnsburg
-
Rijnvogels
4-2
ODIN '59
-
VVOG
1-1
Jong FC Gron
-
ONS Sneek
1-2
Harkema
-
Capelle
2-1
SteDoCo
-
Jong Almere
2-3
Uitslagen 10 dec 2016
Capelle
-
Rijnsburg
1-4
FC Lisse
-
Jong FC Gron
2-1
Huizen
-
ODIN '59
2-1
Rijnvogels
-
Harkema
1-4
Scheveningen
-
DVS '33
2-2
IJ'vogels
-
Quick Boys
1-1
Jong Almere
-
ASWH
0-2
ONS Sneek
-
Jong FC Vol.
3-1
VVOG
-
SteDoCo
1-2
Uitslagen 17 dec 2016
Quick Boys
-
FC Lisse
1-0
Jong FC Vol.
-
DVS '33
0-0
ASWH
-
ONS Sneek
4-1
Rijnsburg
-
Jong Almere
3-0
ODIN '59
-
Capelle
0-3
Jong FC Gron
-
Scheveningen
1-2
Harkema
-
Huizen
0-1
SteDoCo
-
IJ'vogels
2-0
VVOG
-
Rijnvogels
2-1
Uitslagen 14 jan 2017
Capelle
-
VVOG
1-0
FC Lisse
-
Jong FC Vol.
0-3
Huizen
-
Rijnsburg
1-2
Rijnvogels
-
ODIN '59
2-0
DVS '33
-
Jong FC Gron
2-3
Scheveningen
-
SteDoCo
2-0
IJ'vogels
-
ASWH
2-0
Jong Almere
-
Harkema
2-3
ONS Sneek
-
Quick Boys
0-0
Uitslagen 21 jan 2017
Capelle
-
Jong Almere
afg.
Quick Boys
-
Jong FC Vol.
afg.
Rijnvogels
-
Huizen
2-0
ASWH
-
Jong FC Gron
2-2
Rijnsburg
-
IJ'vogels
afg.
ODIN '59
-
Scheveningen
1-1
Harkema
-
ONS Sneek
afg.
SteDoCo
-
DVS '33
4-2
VVOG
-
FC Lisse
2-0
Uitslagen 28 jan 2017
Quick Boys
-
SteDoCo
afg.
FC Lisse
-
Rijnsburg
afg.
Jong FC Vol.
-
ASWH
3-0
DVS '33
-
Harkema
1-1
Scheveningen
-
Rijnvogels
3-0
IJ'vogels
-
Capelle
1-1
Jong FC Gron
-
ODIN '59
2-1
Jong Almere
-
Huizen
2-3
ONS Sneek
-
VVOG
6-0
Uitslagen 4 feb 2017
Capelle
-
Scheveningen
1-0
Huizen
-
FC Lisse
0-1
Rijnvogels
-
IJ'vogels
3-4
ASWH
-
Quick Boys
2-1
Rijnsburg
-
DVS '33
2-2
ODIN '59
-
ONS Sneek
4-1
Harkema
-
Jong FC Vol.
4-2
SteDoCo
-
Jong FC Gron
0-4
VVOG
-
Jong Almere
1-0
Uitslagen 11 feb 2017
Quick Boys
-
ODIN '59
afg.
FC Lisse
-
Rijnvogels
afg.
Jong FC Vol.
-
VVOG
1-1
DVS '33
-
Capelle
afg.
IJ'vogels
-
Scheveningen
afg.
ASWH
-
Harkema
afg.
Jong FC Gron
-
Huizen
0-2
ONS Sneek
-
Jong Almere
afg.
SteDoCo
-
Rijnsburg
afg.
Uitslagen 18 feb 2017
Capelle
-
Jong FC Vol.
1-1
Huizen
-
DVS '33
1-5
Rijnvogels
-
Quick Boys
0-3
Scheveningen
-
ONS Sneek
3-0
Rijnsburg
-
ASWH
4-2
ODIN '59
-
FC Lisse
1-0
Jong Almere
-
IJ'vogels
2-2
Harkema
-
SteDoCo
0-1
VVOG
-
Jong FC Gron
0-0
Uitslagen 25 feb 2017
Quick Boys
-
Jong FC Vol.
2-3
Rijnsburg
-
IJ'vogels
4-3
Harkema
-
ONS Sneek
1-0
Uitslagen 28 feb 2017
DVS '33
-
Capelle
1-2
ONS Sneek
-
Jong Almere
2-2
Quick Boys
-
ODIN '59
3-2
Uitslagen 4 mrt 2017
Capelle
-
Rijnvogels
3-2
Quick Boys
-
DVS '33
0-2
ASWH
-
FC Lisse
1-2
Rijnsburg
-
Scheveningen
1-3
ODIN '59
-
Jong Almere
3-2
Jong FC Gron
-
Jong FC Vol.
1-4
Harkema
-
IJ'vogels
0-0
SteDoCo
-
ONS Sneek
1-6
VVOG
-
Huizen
2-0
Uitslagen 7 mrt 2017
FC Lisse
-
Rijnvogels
3-1
Uitslagen 11 mrt 2017
FC Lisse
-
Harkema
0-3
Huizen
-
Capelle
5-1
Jong FC Vol.
-
SteDoCo
3-2
DVS '33
-
ASWH
1-0
Scheveningen
-
VVOG
0-3
IJ'vogels
-
ODIN '59
3-0
Jong FC Gron
-
Quick Boys
0-0
Jong Almere
-
Rijnvogels
4-1
ONS Sneek
-
Rijnsburg
2-2
Uitslagen 18 mrt 2017
Capelle
-
ONS Sneek
0-1
Huizen
-
IJ'vogels
0-1
Rijnvogels
-
DVS '33
1-3
Rijnsburg
-
Jong FC Vol.
1-1
ODIN '59
-
ASWH
1-2
Jong Almere
-
Scheveningen
0-1
Harkema
-
Jong FC Gron
2-2
SteDoCo
-
FC Lisse
2-2
VVOG
-
Quick Boys
2-3
Uitslagen 25 mrt 2017
Quick Boys
-
Harkema
1-1
FC Lisse
-
Capelle
2-0
Jong FC Vol.
-
ODIN '59
4-3
DVS '33
-
Jong Almere
0-0
Scheveningen
-
Huizen
1-1
IJ'vogels
-
VVOG
2-1
ASWH
-
SteDoCo
1-1
Jong FC Gron
-
Rijnsburg
2-2
ONS Sneek
-
Rijnvogels
5-1
Uitslagen 1 apr 2017
Capelle
-
Quick Boys
2-2
Huizen
-
ONS Sneek
1-1
Rijnvogels
-
Jong FC Gron
2-2
Scheveningen
-
Jong FC Vol.
2-2
IJ'vogels
-
DVS '33
2-1
Rijnsburg
-
Harkema
2-1
ODIN '59
-
SteDoCo
2-1
Jong Almere
-
FC Lisse
4-0
VVOG
-
ASWH
1-1
Uitslagen 8 apr 2017
Quick Boys
-
Rijnsburg
3-4
FC Lisse
-
Scheveningen
2-1
Jong FC Vol.
-
Jong Almere
0-0
DVS '33
-
VVOG
1-0
ASWH
-
Huizen
2-0
Jong FC Gron
-
Capelle
0-0
Harkema
-
ODIN '59
3-1
ONS Sneek
-
IJ'vogels
1-4
SteDoCo
-
Rijnvogels
1-3
Uitslagen 15 apr 2017
Quick Boys
-
SteDoCo
1-0
IJ'vogels
-
Scheveningen
6-0
FC Lisse
-
Rijnsburg
2-1
ASWH
-
Harkema
2-2
Capelle
-
Jong Almere
1-2
Uitslagen 17 apr 2017
SteDoCo
-
Rijnsburg
1-4
Uitslagen 22 apr 2017
Capelle
-
SteDoCo
2-1
Huizen
-
Jong FC Vol.
0-3
Rijnvogels
-
ASWH
1-2
Scheveningen
-
Quick Boys
2-2
IJ'vogels
-
FC Lisse
0-2
ODIN '59
-
Rijnsburg
2-4
Jong Almere
-
Jong FC Gron
2-1
ONS Sneek
-
DVS '33
1-3
VVOG
-
Harkema
4-1
Programma 29 apr 2017
Quick Boys
-
Jong Almere
15:00
FC Lisse
-
ONS Sneek
14:30
Jong FC Vol.
-
Rijnvogels
14:30
DVS '33
-
ODIN '59
15:00
ASWH
-
Capelle
14:30
Rijnsburg
-
VVOG
14:30
Jong FC Gron
-
IJ'vogels
15:00
Harkema
-
Scheveningen
14:30
SteDoCo
-
Huizen
15:00
Programma 6 mei 2017
Capelle
-
Harkema
14:30
FC Lisse
-
DVS '33
14:30
Huizen
-
Quick Boys
14:30
Rijnvogels
-
Rijnsburg
14:30
Scheveningen
-
ASWH
14:30
IJ'vogels
-
Jong FC Vol.
15:00
Jong Almere
-
SteDoCo
14:30
ONS Sneek
-
Jong FC Gron
15:00
VVOG
-
ODIN '59
14:30
Programma 13 mei 2017
Quick Boys
-
IJ'vogels
15:00
Jong FC Vol.
-
ONS Sneek
14:30
DVS '33
-
Scheveningen
15:00
ASWH
-
Jong Almere
14:30
Rijnsburg
-
Capelle
14:30
ODIN '59
-
Huizen
14:30
Jong FC Gron
-
FC Lisse
15:00
Harkema
-
Rijnvogels
14:30
SteDoCo
-
VVOG
15:00

Agenda

19-05-2017

Feestavond met thema

02-06-2017

Sponsor voetbaltoernooi

11-11-2017

Quick Boys Gala 2017

Alles over het Quick Boys Gala 2015

Quick Boys Gala 2015

Van Maanen Taarten

Onze Diamantsponsors

Onze DiamantsponsorsNaar het overzicht