Programma Derde divisie, seizoen 2018-2019

Programma 30 nov -1
FC Lisse
-
ODIN '59
14:30
Uitslagen 25 aug 2018
Quick Boys
-
DVS '33
1-0
DOVO
-
Hoek
0-1
FC Lisse
-
ODIN '59
afg.
Harkema
-
SJC
3-2
Noordwijk
-
Ajax
6-2
ASWH
-
ONS Sneek
1-0
Achilles `29
-
Groningen
0-2
VV Eemdijk
-
VVOG
0-1
ASV De Dijk
-
SteDoCo
2-4
Uitslagen 1 sep 2018
Hoek
-
VV Eemdijk
3-2
VVOG
-
FC Lisse
2-1
ODIN '59
-
Harkema
2-1
SJC
-
DOVO
1-8
Ajax
-
ASWH
2-2
ONS Sneek
-
Achilles `29
4-0
DVS '33
-
ASV De Dijk
6-0
SteDoCo
-
Noordwijk
2-2
Groningen
-
Quick Boys
1-2
Uitslagen 8 sep 2018
Quick Boys
-
Ajax
5-1
DOVO
-
ODIN '59
2-2
FC Lisse
-
Hoek
3-2
Harkema
-
VVOG
4-1
Noordwijk
-
DVS '33
5-0
ASWH
-
SteDoCo
2-3
Achilles `29
-
SJC
2-4
VV Eemdijk
-
ONS Sneek
0-1
ASV De Dijk
-
Groningen
0-3
Uitslagen 15 sep 2018
Hoek
-
ASWH
2-1
VVOG
-
DOVO
2-1
ODIN '59
-
Noordwijk
2-4
SJC
-
FC Lisse
2-1
Ajax
-
ASV De Dijk
1-1
ONS Sneek
-
Harkema
1-2
DVS '33
-
Achilles `29
5-0
SteDoCo
-
Quick Boys
0-2
Groningen
-
VV Eemdijk
1-1
Uitslagen 22 sep 2018
Quick Boys
-
ODIN '59
1-1
Harkema
-
VV Eemdijk
1-1
Noordwijk
-
Hoek
1-1
Ajax
-
SJC
0-0
ASWH
-
VVOG
2-0
DVS '33
-
ONS Sneek
0-0
SteDoCo
-
Groningen
1-1
Achilles `29
-
DOVO
2-5
ASV De Dijk
-
FC Lisse
0-4
Uitslagen 29 sep 2018
DOVO
-
Harkema
4-2
Hoek
-
Quick Boys
3-3
VVOG
-
Achilles `29
4-1
FC Lisse
-
Ajax
3-1
ODIN '59
-
SteDoCo
2-1
SJC
-
Noordwijk
1-3
ONS Sneek
-
ASV De Dijk
3-1
Groningen
-
ASWH
0-1
VV Eemdijk
-
DVS '33
0-9
Uitslagen 6 okt 2018
Quick Boys
-
FC Lisse
3-0
Harkema
-
Achilles `29
7-1
Noordwijk
-
VVOG
6-1
Ajax
-
DOVO
3-0
ASWH
-
VV Eemdijk
6-0
DVS '33
-
SJC
6-3
SteDoCo
-
Hoek
0-0
Groningen
-
ONS Sneek
2-0
ASV De Dijk
-
ODIN '59
1-3
Uitslagen 13 okt 2018
DOVO
-
Noordwijk
2-4
Hoek
-
ASV De Dijk
4-3
VVOG
-
Quick Boys
1-4
FC Lisse
-
Harkema
2-0
ODIN '59
-
DVS '33
0-4
SJC
-
Groningen
1-5
ONS Sneek
-
Ajax
0-2
Achilles `29
-
ASWH
2-1
VV Eemdijk
-
SteDoCo
0-1
Programma 20 okt 2018
Quick Boys
-
VV Eemdijk
15:00
Noordwijk
-
Achilles `29
14:30
Ajax
-
Harkema
14:30
ASWH
-
DOVO
15:00
ONS Sneek
-
ODIN '59
15:00
DVS '33
-
FC Lisse
14:30
SteDoCo
-
SJC
14:30
Groningen
-
Hoek
15:00
ASV De Dijk
-
VVOG
17:00
Programma 27 okt 2018
DOVO
-
Quick Boys
14:30
Hoek
-
Ajax
14:30
VVOG
-
DVS '33
14:30
FC Lisse
-
Noordwijk
14:30
ODIN '59
-
Groningen
14:30
Harkema
-
ASWH
14:30
SJC
-
ONS Sneek
18:00
Achilles `29
-
SteDoCo
18:00
VV Eemdijk
-
ASV De Dijk
14:30
Programma 3 nov 2018
Quick Boys
-
ASWH
15:00
ODIN '59
-
SJC
14:30
Noordwijk
-
Harkema
14:30
Ajax
-
VV Eemdijk
14:30
ONS Sneek
-
FC Lisse
15:00
DVS '33
-
Hoek
14:30
SteDoCo
-
DOVO
14:30
Groningen
-
VVOG
15:00
ASV De Dijk
-
Achilles `29
17:00
Programma 17 nov 2018
DOVO
-
DVS '33
14:30
Hoek
-
ONS Sneek
14:30
VVOG
-
SteDoCo
14:30
FC Lisse
-
Groningen
14:30
Harkema
-
Quick Boys
14:30
SJC
-
ASV De Dijk
18:00
ASWH
-
Noordwijk
15:00
Achilles `29
-
Ajax
18:00
VV Eemdijk
-
ODIN '59
14:30
Programma 24 nov 2018
Quick Boys
-
Achilles `29
15:00
FC Lisse
-
VV Eemdijk
14:30
ODIN '59
-
VVOG
14:30
SJC
-
Hoek
18:00
ONS Sneek
-
DOVO
15:00
DVS '33
-
ASWH
14:30
SteDoCo
-
Ajax
14:30
Groningen
-
Noordwijk
15:00
ASV De Dijk
-
Harkema
17:00
Programma 1 dec 2018
DOVO
-
Groningen
14:30
Hoek
-
ODIN '59
14:30
VVOG
-
ONS Sneek
14:30
Harkema
-
SteDoCo
14:30
Noordwijk
-
Quick Boys
14:30
Ajax
-
DVS '33
14:30
ASWH
-
ASV De Dijk
15:00
Achilles `29
-
FC Lisse
18:00
VV Eemdijk
-
SJC
14:30
Programma 8 dec 2018
Hoek
-
Achilles `29
14:30
FC Lisse
-
ASWH
14:30
ODIN '59
-
Ajax
14:30
SJC
-
VVOG
18:00
ONS Sneek
-
Noordwijk
15:00
DVS '33
-
SteDoCo
14:30
Groningen
-
Harkema
15:00
VV Eemdijk
-
DOVO
14:30
ASV De Dijk
-
Quick Boys
17:00
Programma 15 dec 2018
Quick Boys
-
SJC
15:00
DOVO
-
FC Lisse
14:30
VVOG
-
Hoek
14:30
Harkema
-
DVS '33
14:30
Noordwijk
-
ASV De Dijk
14:30
Ajax
-
Groningen
14:30
ASWH
-
ODIN '59
15:00
SteDoCo
-
ONS Sneek
14:30
Achilles `29
-
VV Eemdijk
18:00
Programma 12 jan 2019
DOVO
-
ASV De Dijk
14:30
Hoek
-
Harkema
14:30
VVOG
-
Ajax
14:30
FC Lisse
-
SteDoCo
14:30
ODIN '59
-
Achilles `29
14:30
SJC
-
ASWH
18:00
ONS Sneek
-
Quick Boys
15:00
Groningen
-
DVS '33
15:00
VV Eemdijk
-
Noordwijk
14:30
Programma 19 jan 2019
Quick Boys
-
Hoek
15:00
Harkema
-
DOVO
14:30
Noordwijk
-
SJC
14:30
Ajax
-
FC Lisse
14:30
ASWH
-
Groningen
15:00
DVS '33
-
VV Eemdijk
14:30
SteDoCo
-
ODIN '59
14:30
Achilles `29
-
VVOG
18:00
ASV De Dijk
-
ONS Sneek
17:00
Programma 26 jan 2019
Hoek
-
DOVO
14:30
VVOG
-
VV Eemdijk
14:30
ODIN '59
-
FC Lisse
14:30
SJC
-
Harkema
18:00
Ajax
-
Noordwijk
14:30
ONS Sneek
-
ASWH
15:00
DVS '33
-
Quick Boys
14:30
SteDoCo
-
ASV De Dijk
14:30
Groningen
-
Achilles `29
15:00
Programma 2 feb 2019
Quick Boys
-
Groningen
15:00
DOVO
-
SJC
14:30
FC Lisse
-
VVOG
14:30
Harkema
-
ODIN '59
14:30
Noordwijk
-
SteDoCo
14:30
ASWH
-
Ajax
15:00
Achilles `29
-
ONS Sneek
18:00
VV Eemdijk
-
Hoek
14:30
ASV De Dijk
-
DVS '33
17:00
Programma 9 feb 2019
Hoek
-
FC Lisse
14:30
VVOG
-
Harkema
14:30
ODIN '59
-
DOVO
14:30
SJC
-
Achilles `29
18:00
Ajax
-
Quick Boys
14:30
ONS Sneek
-
VV Eemdijk
15:00
DVS '33
-
Noordwijk
14:30
SteDoCo
-
ASWH
14:30
Groningen
-
ASV De Dijk
15:00
Programma 16 feb 2019
Quick Boys
-
SteDoCo
15:00
DOVO
-
VVOG
14:30
FC Lisse
-
SJC
14:30
Harkema
-
ONS Sneek
14:30
Noordwijk
-
ODIN '59
14:30
ASWH
-
Hoek
15:00
Achilles `29
-
DVS '33
18:00
VV Eemdijk
-
Groningen
14:30
ASV De Dijk
-
Ajax
17:00
Programma 23 feb 2019
Quick Boys
-
Harkema
15:00
ODIN '59
-
VV Eemdijk
14:30
Noordwijk
-
ASWH
14:30
Ajax
-
Achilles `29
14:30
ONS Sneek
-
Hoek
15:00
DVS '33
-
DOVO
14:30
SteDoCo
-
VVOG
14:30
Groningen
-
FC Lisse
15:00
ASV De Dijk
-
SJC
17:00
Programma 9 mrt 2019
DOVO
-
SteDoCo
14:30
Hoek
-
DVS '33
14:30
VVOG
-
Groningen
14:30
FC Lisse
-
ONS Sneek
14:30
Harkema
-
Noordwijk
14:30
SJC
-
ODIN '59
18:00
ASWH
-
Quick Boys
15:00
Achilles `29
-
ASV De Dijk
18:00
VV Eemdijk
-
Ajax
14:30
Programma 16 mrt 2019
Quick Boys
-
DOVO
15:00
Noordwijk
-
FC Lisse
14:30
Ajax
-
Hoek
14:30
ASWH
-
Harkema
15:00
ONS Sneek
-
SJC
15:00
DVS '33
-
VVOG
14:30
SteDoCo
-
Achilles `29
14:30
Groningen
-
ODIN '59
15:00
ASV De Dijk
-
VV Eemdijk
17:00
Programma 23 mrt 2019
DOVO
-
ASWH
14:30
Hoek
-
Groningen
14:30
VVOG
-
ASV De Dijk
14:30
FC Lisse
-
DVS '33
14:30
ODIN '59
-
ONS Sneek
14:30
Harkema
-
Ajax
14:30
SJC
-
SteDoCo
18:00
Achilles `29
-
Noordwijk
18:00
VV Eemdijk
-
Quick Boys
14:30
Programma 30 mrt 2019
Quick Boys
-
ASV De Dijk
15:00
DOVO
-
VV Eemdijk
14:30
VVOG
-
SJC
14:30
Harkema
-
Groningen
14:30
Noordwijk
-
ONS Sneek
14:30
Ajax
-
ODIN '59
14:30
ASWH
-
FC Lisse
15:00
SteDoCo
-
DVS '33
14:30
Achilles `29
-
Hoek
18:00
Programma 6 apr 2019
Hoek
-
VVOG
14:30
FC Lisse
-
DOVO
14:30
ODIN '59
-
ASWH
14:30
SJC
-
Quick Boys
18:00
ONS Sneek
-
SteDoCo
15:00
DVS '33
-
Harkema
14:30
Groningen
-
Ajax
15:00
VV Eemdijk
-
Achilles `29
14:30
ASV De Dijk
-
Noordwijk
17:00
Programma 13 apr 2019
DOVO
-
ONS Sneek
14:30
Hoek
-
SJC
14:30
VVOG
-
ODIN '59
14:30
Harkema
-
ASV De Dijk
14:30
Noordwijk
-
Groningen
14:30
Ajax
-
SteDoCo
14:30
ASWH
-
DVS '33
15:00
Achilles `29
-
Quick Boys
18:00
VV Eemdijk
-
FC Lisse
14:30
Programma 20 apr 2019
Quick Boys
-
Noordwijk
15:00
FC Lisse
-
Achilles `29
14:30
ODIN '59
-
Hoek
14:30
SJC
-
VV Eemdijk
18:00
ONS Sneek
-
VVOG
15:00
DVS '33
-
Ajax
14:30
SteDoCo
-
Harkema
14:30
Groningen
-
DOVO
15:00
ASV De Dijk
-
ASWH
17:00
Programma 4 mei 2019
DOVO
-
Ajax
14:30
Hoek
-
SteDoCo
14:30
VVOG
-
Noordwijk
14:30
FC Lisse
-
Quick Boys
14:30
ODIN '59
-
ASV De Dijk
14:30
SJC
-
DVS '33
18:00
ONS Sneek
-
Groningen
15:00
Achilles `29
-
Harkema
18:00
VV Eemdijk
-
ASWH
14:30
Programma 11 mei 2019
Quick Boys
-
VVOG
15:00
Harkema
-
FC Lisse
14:30
Noordwijk
-
DOVO
14:30
Ajax
-
ONS Sneek
14:30
ASWH
-
Achilles `29
15:00
DVS '33
-
ODIN '59
14:30
SteDoCo
-
VV Eemdijk
14:30
Groningen
-
SJC
15:00
ASV De Dijk
-
Hoek
17:00
Programma 18 mei 2019
DOVO
-
Achilles `29
14:30
Hoek
-
Noordwijk
14:30
VVOG
-
ASWH
14:30
FC Lisse
-
ASV De Dijk
14:30
ODIN '59
-
Quick Boys
14:30
SJC
-
Ajax
18:00
ONS Sneek
-
DVS '33
15:00
Groningen
-
SteDoCo
15:00
VV Eemdijk
-
Harkema
14:30
Programma 25 mei 2019
Quick Boys
-
ONS Sneek
15:00
Harkema
-
Hoek
14:30
Noordwijk
-
VV Eemdijk
14:30
Ajax
-
VVOG
14:30
ASWH
-
SJC
15:00
DVS '33
-
Groningen
14:30
SteDoCo
-
FC Lisse
14:30
Achilles `29
-
ODIN '59
18:00
ASV De Dijk
-
DOVO
17:00

Agenda

26-10-2018

Ledenvergadering

16-11-2018

Mosselavond

Alles over het Quick Boys Gala 2015

Quick Boys Gala 2015

Van Maanen Taarten

Onze Diamantsponsors

Onze DiamantsponsorsNaar het overzicht