Programma Derde divisie, seizoen 2018-2019

Programma 30 nov -1
FC Lisse
-
ODIN '59
14:30
Uitslagen 25 aug 2018
Quick Boys
-
DVS '33
1-0
DOVO
-
Hoek
0-1
FC Lisse
-
ODIN '59
afg.
Harkema
-
SJC
3-2
Noordwijk
-
Ajax
6-2
ASWH
-
ONS Sneek
1-0
Achilles `29
-
Groningen
0-2
VV Eemdijk
-
VVOG
0-1
ASV De Dijk
-
SteDoCo
2-4
Uitslagen 1 sep 2018
Hoek
-
VV Eemdijk
3-2
VVOG
-
FC Lisse
2-1
ODIN '59
-
Harkema
2-1
SJC
-
DOVO
1-8
Ajax
-
ASWH
2-2
ONS Sneek
-
Achilles `29
4-0
DVS '33
-
ASV De Dijk
6-0
SteDoCo
-
Noordwijk
2-2
Groningen
-
Quick Boys
1-2
Uitslagen 8 sep 2018
Quick Boys
-
Ajax
5-1
DOVO
-
ODIN '59
2-2
FC Lisse
-
Hoek
3-2
Harkema
-
VVOG
4-1
Noordwijk
-
DVS '33
5-0
ASWH
-
SteDoCo
2-3
Achilles `29
-
SJC
2-4
VV Eemdijk
-
ONS Sneek
0-1
ASV De Dijk
-
Groningen
0-3
Uitslagen 15 sep 2018
Hoek
-
ASWH
2-1
VVOG
-
DOVO
2-1
ODIN '59
-
Noordwijk
2-4
SJC
-
FC Lisse
2-1
Ajax
-
ASV De Dijk
1-1
ONS Sneek
-
Harkema
1-2
DVS '33
-
Achilles `29
5-0
SteDoCo
-
Quick Boys
0-2
Groningen
-
VV Eemdijk
1-1
Programma 22 sep 2018
Quick Boys
-
ODIN '59
15:00
Harkema
-
VV Eemdijk
14:30
Noordwijk
-
Hoek
14:30
Ajax
-
SJC
14:30
ASWH
-
VVOG
15:00
DVS '33
-
ONS Sneek
14:30
SteDoCo
-
Groningen
14:30
Achilles `29
-
DOVO
18:00
ASV De Dijk
-
FC Lisse
17:00
Programma 29 sep 2018
DOVO
-
Harkema
14:30
Hoek
-
Quick Boys
14:30
VVOG
-
Achilles `29
14:30
FC Lisse
-
Ajax
14:30
ODIN '59
-
SteDoCo
14:30
SJC
-
Noordwijk
18:00
ONS Sneek
-
ASV De Dijk
15:00
Groningen
-
ASWH
15:00
VV Eemdijk
-
DVS '33
14:30
Programma 6 okt 2018
Quick Boys
-
FC Lisse
15:00
Harkema
-
Achilles `29
14:30
Noordwijk
-
VVOG
14:30
Ajax
-
DOVO
14:30
ASWH
-
VV Eemdijk
15:00
DVS '33
-
SJC
14:30
SteDoCo
-
Hoek
14:30
Groningen
-
ONS Sneek
15:00
ASV De Dijk
-
ODIN '59
17:00
Programma 13 okt 2018
DOVO
-
Noordwijk
14:30
Hoek
-
ASV De Dijk
14:30
VVOG
-
Quick Boys
14:30
FC Lisse
-
Harkema
14:30
ODIN '59
-
DVS '33
14:30
SJC
-
Groningen
18:00
ONS Sneek
-
Ajax
15:00
Achilles `29
-
ASWH
18:00
VV Eemdijk
-
SteDoCo
14:30
Programma 20 okt 2018
Quick Boys
-
VV Eemdijk
15:00
Noordwijk
-
Achilles `29
14:30
Ajax
-
Harkema
14:30
ASWH
-
DOVO
15:00
ONS Sneek
-
ODIN '59
15:00
DVS '33
-
FC Lisse
14:30
SteDoCo
-
SJC
14:30
Groningen
-
Hoek
15:00
ASV De Dijk
-
VVOG
17:00
Programma 27 okt 2018
DOVO
-
Quick Boys
14:30
Hoek
-
Ajax
14:30
VVOG
-
DVS '33
14:30
FC Lisse
-
Noordwijk
14:30
ODIN '59
-
Groningen
14:30
Harkema
-
ASWH
14:30
SJC
-
ONS Sneek
18:00
Achilles `29
-
SteDoCo
18:00
VV Eemdijk
-
ASV De Dijk
14:30
Programma 3 nov 2018
Quick Boys
-
ASWH
15:00
ODIN '59
-
SJC
14:30
Noordwijk
-
Harkema
14:30
Ajax
-
VV Eemdijk
14:30
ONS Sneek
-
FC Lisse
15:00
DVS '33
-
Hoek
14:30
SteDoCo
-
DOVO
14:30
Groningen
-
VVOG
15:00
ASV De Dijk
-
Achilles `29
17:00
Programma 17 nov 2018
DOVO
-
DVS '33
14:30
Hoek
-
ONS Sneek
14:30
VVOG
-
SteDoCo
14:30
FC Lisse
-
Groningen
14:30
Harkema
-
Quick Boys
14:30
SJC
-
ASV De Dijk
18:00
ASWH
-
Noordwijk
15:00
Achilles `29
-
Ajax
18:00
VV Eemdijk
-
ODIN '59
14:30
Programma 24 nov 2018
Quick Boys
-
Achilles `29
15:00
FC Lisse
-
VV Eemdijk
14:30
ODIN '59
-
VVOG
14:30
SJC
-
Hoek
18:00
ONS Sneek
-
DOVO
15:00
DVS '33
-
ASWH
14:30
SteDoCo
-
Ajax
14:30
Groningen
-
Noordwijk
15:00
ASV De Dijk
-
Harkema
17:00
Programma 1 dec 2018
DOVO
-
Groningen
14:30
Hoek
-
ODIN '59
14:30
VVOG
-
ONS Sneek
14:30
Harkema
-
SteDoCo
14:30
Noordwijk
-
Quick Boys
14:30
Ajax
-
DVS '33
14:30
ASWH
-
ASV De Dijk
15:00
Achilles `29
-
FC Lisse
18:00
VV Eemdijk
-
SJC
14:30
Programma 8 dec 2018
Hoek
-
Achilles `29
14:30
FC Lisse
-
ASWH
14:30
ODIN '59
-
Ajax
14:30
SJC
-
VVOG
18:00
ONS Sneek
-
Noordwijk
15:00
DVS '33
-
SteDoCo
14:30
Groningen
-
Harkema
15:00
VV Eemdijk
-
DOVO
14:30
ASV De Dijk
-
Quick Boys
17:00
Programma 15 dec 2018
Quick Boys
-
SJC
15:00
DOVO
-
FC Lisse
14:30
VVOG
-
Hoek
14:30
Harkema
-
DVS '33
14:30
Noordwijk
-
ASV De Dijk
14:30
Ajax
-
Groningen
14:30
ASWH
-
ODIN '59
15:00
SteDoCo
-
ONS Sneek
14:30
Achilles `29
-
VV Eemdijk
18:00
Programma 12 jan 2019
DOVO
-
ASV De Dijk
14:30
Hoek
-
Harkema
14:30
VVOG
-
Ajax
14:30
FC Lisse
-
SteDoCo
14:30
ODIN '59
-
Achilles `29
14:30
SJC
-
ASWH
18:00
ONS Sneek
-
Quick Boys
15:00
Groningen
-
DVS '33
15:00
VV Eemdijk
-
Noordwijk
14:30
Programma 19 jan 2019
Quick Boys
-
Hoek
15:00
Harkema
-
DOVO
14:30
Noordwijk
-
SJC
14:30
Ajax
-
FC Lisse
14:30
ASWH
-
Groningen
15:00
DVS '33
-
VV Eemdijk
14:30
SteDoCo
-
ODIN '59
14:30
Achilles `29
-
VVOG
18:00
ASV De Dijk
-
ONS Sneek
17:00
Programma 26 jan 2019
Hoek
-
DOVO
14:30
VVOG
-
VV Eemdijk
14:30
ODIN '59
-
FC Lisse
14:30
SJC
-
Harkema
18:00
Ajax
-
Noordwijk
14:30
ONS Sneek
-
ASWH
15:00
DVS '33
-
Quick Boys
14:30
SteDoCo
-
ASV De Dijk
14:30
Groningen
-
Achilles `29
15:00
Programma 2 feb 2019
Quick Boys
-
Groningen
15:00
DOVO
-
SJC
14:30
FC Lisse
-
VVOG
14:30
Harkema
-
ODIN '59
14:30
Noordwijk
-
SteDoCo
14:30
ASWH
-
Ajax
15:00
Achilles `29
-
ONS Sneek
18:00
VV Eemdijk
-
Hoek
14:30
ASV De Dijk
-
DVS '33
17:00
Programma 9 feb 2019
Hoek
-
FC Lisse
14:30
VVOG
-
Harkema
14:30
ODIN '59
-
DOVO
14:30
SJC
-
Achilles `29
18:00
Ajax
-
Quick Boys
14:30
ONS Sneek
-
VV Eemdijk
15:00
DVS '33
-
Noordwijk
14:30
SteDoCo
-
ASWH
14:30
Groningen
-
ASV De Dijk
15:00
Programma 16 feb 2019
Quick Boys
-
SteDoCo
15:00
DOVO
-
VVOG
14:30
FC Lisse
-
SJC
14:30
Harkema
-
ONS Sneek
14:30
Noordwijk
-
ODIN '59
14:30
ASWH
-
Hoek
15:00
Achilles `29
-
DVS '33
18:00
VV Eemdijk
-
Groningen
14:30
ASV De Dijk
-
Ajax
17:00
Programma 23 feb 2019
Quick Boys
-
Harkema
15:00
ODIN '59
-
VV Eemdijk
14:30
Noordwijk
-
ASWH
14:30
Ajax
-
Achilles `29
14:30
ONS Sneek
-
Hoek
15:00
DVS '33
-
DOVO
14:30
SteDoCo
-
VVOG
14:30
Groningen
-
FC Lisse
15:00
ASV De Dijk
-
SJC
17:00
Programma 9 mrt 2019
DOVO
-
SteDoCo
14:30
Hoek
-
DVS '33
14:30
VVOG
-
Groningen
14:30
FC Lisse
-
ONS Sneek
14:30
Harkema
-
Noordwijk
14:30
SJC
-
ODIN '59
18:00
ASWH
-
Quick Boys
15:00
Achilles `29
-
ASV De Dijk
18:00
VV Eemdijk
-
Ajax
14:30
Programma 16 mrt 2019
Quick Boys
-
DOVO
15:00
Noordwijk
-
FC Lisse
14:30
Ajax
-
Hoek
14:30
ASWH
-
Harkema
15:00
ONS Sneek
-
SJC
15:00
DVS '33
-
VVOG
14:30
SteDoCo
-
Achilles `29
14:30
Groningen
-
ODIN '59
15:00
ASV De Dijk
-
VV Eemdijk
17:00
Programma 23 mrt 2019
DOVO
-
ASWH
14:30
Hoek
-
Groningen
14:30
VVOG
-
ASV De Dijk
14:30
FC Lisse
-
DVS '33
14:30
ODIN '59
-
ONS Sneek
14:30
Harkema
-
Ajax
14:30
SJC
-
SteDoCo
18:00
Achilles `29
-
Noordwijk
18:00
VV Eemdijk
-
Quick Boys
14:30
Programma 30 mrt 2019
Quick Boys
-
ASV De Dijk
15:00
DOVO
-
VV Eemdijk
14:30
VVOG
-
SJC
14:30
Harkema
-
Groningen
14:30
Noordwijk
-
ONS Sneek
14:30
Ajax
-
ODIN '59
14:30
ASWH
-
FC Lisse
15:00
SteDoCo
-
DVS '33
14:30
Achilles `29
-
Hoek
18:00
Programma 6 apr 2019
Hoek
-
VVOG
14:30
FC Lisse
-
DOVO
14:30
ODIN '59
-
ASWH
14:30
SJC
-
Quick Boys
18:00
ONS Sneek
-
SteDoCo
15:00
DVS '33
-
Harkema
14:30
Groningen
-
Ajax
15:00
VV Eemdijk
-
Achilles `29
14:30
ASV De Dijk
-
Noordwijk
17:00
Programma 13 apr 2019
DOVO
-
ONS Sneek
14:30
Hoek
-
SJC
14:30
VVOG
-
ODIN '59
14:30
Harkema
-
ASV De Dijk
14:30
Noordwijk
-
Groningen
14:30
Ajax
-
SteDoCo
14:30
ASWH
-
DVS '33
15:00
Achilles `29
-
Quick Boys
18:00
VV Eemdijk
-
FC Lisse
14:30
Programma 20 apr 2019
Quick Boys
-
Noordwijk
15:00
FC Lisse
-
Achilles `29
14:30
ODIN '59
-
Hoek
14:30
SJC
-
VV Eemdijk
18:00
ONS Sneek
-
VVOG
15:00
DVS '33
-
Ajax
14:30
SteDoCo
-
Harkema
14:30
Groningen
-
DOVO
15:00
ASV De Dijk
-
ASWH
17:00
Programma 4 mei 2019
DOVO
-
Ajax
14:30
Hoek
-
SteDoCo
14:30
VVOG
-
Noordwijk
14:30
FC Lisse
-
Quick Boys
14:30
ODIN '59
-
ASV De Dijk
14:30
SJC
-
DVS '33
18:00
ONS Sneek
-
Groningen
15:00
Achilles `29
-
Harkema
18:00
VV Eemdijk
-
ASWH
14:30
Programma 11 mei 2019
Quick Boys
-
VVOG
15:00
Harkema
-
FC Lisse
14:30
Noordwijk
-
DOVO
14:30
Ajax
-
ONS Sneek
14:30
ASWH
-
Achilles `29
15:00
DVS '33
-
ODIN '59
14:30
SteDoCo
-
VV Eemdijk
14:30
Groningen
-
SJC
15:00
ASV De Dijk
-
Hoek
17:00
Programma 18 mei 2019
DOVO
-
Achilles `29
14:30
Hoek
-
Noordwijk
14:30
VVOG
-
ASWH
14:30
FC Lisse
-
ASV De Dijk
14:30
ODIN '59
-
Quick Boys
14:30
SJC
-
Ajax
18:00
ONS Sneek
-
DVS '33
15:00
Groningen
-
SteDoCo
15:00
VV Eemdijk
-
Harkema
14:30
Programma 25 mei 2019
Quick Boys
-
ONS Sneek
15:00
Harkema
-
Hoek
14:30
Noordwijk
-
VV Eemdijk
14:30
Ajax
-
VVOG
14:30
ASWH
-
SJC
15:00
DVS '33
-
Groningen
14:30
SteDoCo
-
FC Lisse
14:30
Achilles `29
-
ODIN '59
18:00
ASV De Dijk
-
DOVO
17:00

Alles over het Quick Boys Gala 2015

Quick Boys Gala 2015

Quick Boys Shop

Even aandacht voor

Club van 100...

naar de Club van 100 pagina Word nu lid, klik hier!
______________________