Voorbeschouwing Quick Boys – DVS'33

De competitie gaat eindelijk van start. Op sportpark Nieuw Zuid staat aanstaande zaterdag meteen een topper op het programma. Het ambitieuze DVS’33 Ermelo, een van de voornaamste titelkandidaten, komt op bezoek op de eerste speeldag in de Derde Divisie A. Het duel tussen Quick Boys en DVS’33 Ermelo begint om 15:00 uur en staat onder leiding van scheidsrechter S. Veekamp uit Enschede. De wedstrijdbal is een schenking van hoofdsponsor Ouwehand Visverwerking B.V. uit Katwijk. Kom naar Nieuw Zuid en steun Quick Boys in de thuiswedstrijd tegen DVS’33 Ermelo!

""

Mutaties
De Ermeloërs hebben in de transferperiode diep in de buidel getast om de selectie te versterken. Zo kwamen Frank van der Burg (Staphorst), Christiaan van Hussen (IJsselmeervogels), Oktay Öztürk (IJsselmeervogels), Olivier Pilon (Spakenburg), Julian de Ruiter (DOS Kampen) én, op het laatste moment, Berry Powel (IJsselmeervogels) richting de Veluwe. Daar stond tegenover het vertrek van Mike Ahrens (VVOG), Jeroen Buitenhuis (VVOG), Mathijs van Dusschoten (onbekend), Lars van Wetering (Nunspeet), Gökhan Yasar (DOVO) en Niels Buitenhuis (stopt). Vorige week werd bovendien het contract met middenvelder Kay Velda ontbonden vanwege een intern conflict.

Succesvolle oefencampagne
Trainer Bert van Hunenstijn (49), bezig aan zijn tweede seizoen in Ermelo, kan terugzien op een geslaagde voorbereiding. DVS’33 Ermelo won van tweededivisionisten AFC (3-2), De Treffers (4-1) en Spakenburg (3-1). De ploeg versloeg ook Jong PEC Zwolle (2-1), maar moest nederlagen incasseren tegen IJsselmeervogels (1-2) en Sparta Nijkerk (0-1). Vorig weekend won DVS’33 Ermelo in Oldenzaal van Quick’20 in het kader van de eerste kwalificatieronde voor de TOTO KNVB Beker (6-2). Afgelopen woensdag waren de Ermeloërs te gast in Groesbeek bij De Treffers. In de reguliere speeltijd scoorden beide ploegen eenmaal, waardoor een verlenging uitsluitsel moest geven. Nieuwkomer Berry Powel schoot zijn ploeg in de 101e minuut naar het hoofdtoernooi van de TOTO KNVB Beker (2-1).

Onderlinge resultaten
Sinds de invoering van de landelijke eerste klasse (later hoofdklasse) in 1970 speelden Quick Boys en DVS’33 Ermelo zes keer eerder tegen elkaar in competitieverband. Met twee overwinningen, één gelijkspel en drie nederlagen boekten de blauwwitten wisselende resultaten tegen de geelzwarten.
Afgelopen seizoen eindigde het duel tussen Quick Boys en DVS’33 Ermelo op Nieuw Zuid in een nipte overwinning voor de gasten. Spelmaker Maurice de Ruiter was de matchwinner namens de ploeg van trainer Hunenstijn.

""

Kijkje in eigen keuken

De technische staf kan in het duel met DVS’33 Ermelo weer beschikken over Chima Bosman. De rechtsback keert terug van een schorsing. Verder kent trainer Erik Assink niet of nauwelijks personele problemen en zal hij met een nagenoeg complete selectie kunnen aantreden tijdens de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen.

Rondje langs de velden
Op de eerste speeldag luidt het overige programma in de Derde Divisie A als volgt:
DOVO – Hoek
Eemdijk – VVOG
FC Lisse – ODIN’59
Harkemase Boys – SJC
Noordwijk – Ajax
ASWH – ONS Sneek
De Dijk – SteDoCo
Achilles’29 – Jong FC Groningen

Verbouwing clubhuis
Vanwege de grondige renovatie van het clubhuis op Nieuw Zuid wordt komende zaterdag gebruiktgemaakt van een grote buitentent als noodvoorziening. Klik HIER voor meer informatie.

""