Voorbeschouwing Quick Boys – Koninklijke HFC

Na twee achtereenvolgende uitwedstrijden speelt Quick Boys aanstaande zaterdag weer eens een thuiswedstrijd. Op sportpark Nieuw Zuid is Koninklijke HFC te gast in speelronde 29 van de Tweede Divisie. Het competitieduel tussen de blauw-witten en de Haarlemmers begint om 15:00 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Robin Vereijken. De inwoner van Beek en Donk wordt geassisteerd door Justin Voppen en Beau Reijers, terwijl Kylian Walthuis als vierde official is aangesteld. De wedstrijdbal wordt geschonken door Gio Coffee uit Oudewater. Kom naar Nieuw Zuid en steun Quick Boys in de thuiswedstrijd tegen Koninklijke HFC!



Onderlinge resultaten
Slechts negen keer eerder stonden beide ploegen tegenover elkaar in competitieverband. De balans is negatief voor de blauw-witten: slechts twee keer winst, drie puntendelingen en vier nederlagen. Quick Boys mocht na afloop van de heenwedstrijd een klein feestje vieren. In extremis won de formatie van trainer Thomas Duivenvoorden van Koninklijke HFC: 1-2. Dankzij deze driepunter werd niet alleen de koppositie gehandhaafd, maar kon tevens beslag gelegd worden op de eerste periodetitel. Quick Boys moest diep gaan in Heemstede, de tijdelijke thuishaven van de Haarlemmers. Koninklijke HFC kwam op voorsprong dankzij een doelpunt van Gerry Vlak. Na de pauze wist Milan Zonneveld een strafschop te verzilveren. Kort hierna werd Ivailo Staal met een rode kaart naar de kleedkamers gestuurd. Ondanks de numerieke minderheid maakten de blauw-witten de meeste aanspreek op de overwinning. Een intelligente vrije trap van Patrick Brouwer zorgde voor een vreugde-explosie bij de meegereisde fans die zelfs per boot waren afgereisd naar het sportpark van RCH, al mocht de redding van Paul van der Helm in de slotseconden ook niet onbenoemd blijven.

Mutaties
De Haarlemmers zagen met het vertrek van Robin Eindhoven (onbekend), Thomas Rier (onbekend) en Niels Springer (gestopt) de nodige ervaring stoppen aan het begin van het lopende voetbalseizoen. Hiertegenover stond de komst van onder andere oud-Noordwijk-speler Marios Lomis, de terugkeer van Jim Hulleman (IJsselmeervogels) en Koen Tros (Katwijk) en de tussentijdse aanwinst Delano Ladan.



Stand van zaken
Met 37 punten uit 28 duels bezet Koninklijke HFC momenteel de elfde plaats op de ranglijst. De Haarlemmers hebben negen overwinningen geboekt, eveneens negen nederlagen geleden en tienmaal gelijkgespeeld. De meest recente overwinning kwam afgelopen zaterdag tot stand. In eigen huis werd laagvlieger Scheveningen verslagen: 2-1. Namens de gastheren waren Cas Dijkstra en Delano Ladan trefzeker.
Quick Boys zag in Amsterdam de overwinningenreeks doorbroken worden. Op bezoek bij AFC trok de formatie van trainer Thomas Duivenvoorden aan het kortste eind. In een gelijk opgaande eerste helft hadden de blauw-witten een doelpunt verdiend, maar verder dan de afgekeurde treffer van Lukas Hamann kwamen de bezoekers niet. Na de pauze sloeg de thuisploeg snel toe via Matthijs Jesse. Quick Boys probeerde met aanvallende wissels het tij te keren, maar pas na het tweede doelpunt van de Amsterdammers kregen de blauw-witten enkele kansen die echter niet verzilverd konden worden.

Tickets
De belangstelling voor het duel tussen Quick Boys en Koninklijke HFC zal groot zijn. Ook de weersvoorspellingen zijn uitstekend. De kassa’s op sportpark Nieuw Zuid gaan dan ook op tijd open. Daarnaast kan langs digitale weg een toegangskaart worden gekocht voor deze wedstrijd. Klik HIER om tickets te bestellen voor aanstaande zaterdag.



Rondje langs de velden
Op speeldag 29 van de Tweede Divisie luidt het overige programma als volgt:
GVVV – Katwijk
Noordwijk – AFC
RKAV Volendam – ACV Assen
Scheveningen – Barendrecht
HHC Hardenberg – Excelsior Maassluis
Rijnsburgse Boys – Spakenburg
Jong Sparta Rotterdam – De Treffers
Jong Almere City FC – ADO’20

Foto’s: Pro Shots