Voor Vrouwen 1 stond er een uitwedstrijd tegen Sleeuwijk op het programma. Een half uur voor aanvang kwam het bericht dat de wedstrijd werd afgelast omdat de scheidsrechter niet was komen opdagen. Sleeuwijk anticipeerde echter snel en goed, waardoor er uiteindelijk toch gevoetbald kon worden.

Quick Boys begon met enkele kleine kansjes, maar echt gevaarlijk werd het niet. Sleeuwijk kwam steeds beter in de wedstrijd en wist het spel naar zich toe te trekken. Quick Boys was zoekende en kreeg geen grip op het felle en directe spel van de thuisploeg. Sleeuwijk kwam op voorsprong en niet veel later stond ook de 2-0 op het scorebord. Quick Boys bracht een wissel en kwam beter in de wedstrijd. De ploeg drong meer aan en creëerde kansen, maar de keepster van Sleeuwijk bleek een lastig te passeren horde.

Ook de tweede helft begon niet scherp voor Quick Boys. Al na één minuut in de tweede helft viel de 3-0. Daarna kwam Quick Boys beter in het spel en speelde het grootste deel van de tweede helft zich af op de helft van Sleeuwijk. Toch moest de ploeg alert blijven op de lange bal en de snelle spits van de thuisploeg.

De keepster van Sleeuwijk hield haar ploeg lang op de been, maar in de 91e minuut wist Quick Boys toch te scoren. Na een goede lange bal van Anqiue kon Marieke de 3-1 binnenschieten. Helaas kwam deze treffer te laat om nog echt jacht te maken op meer doelpunten. Aan de andere kant hield Charlotte met een knappe redding in een counter de stand op 3-1.

De Katwijkse ploeg speelde een sterke tweede helft, maar over de volle negentig minuten was het helaas te weinig om het tij te keren. Het betekent de eerste nederlaag sinds november. Aanstaande dinsdag oefenen de dames tegen Barendrecht en komend weekend staat er geen wedstrijd op het programma.