Aandachtspunten m.b.t. een aantal (veiligheids)zaken rondom het Muziekfestival
Het belooft een fantastische dag te worden
Vandaag, 4 juni vanaf 14.00 uur, treedt op het hoofdveld een Nederlandse keur aan artiesten op. In de afgelopen maanden is er door een aantal Quick Boyzers hard gewerkt om dit Muziekfestival op sportpark Nieuw Zuid mogelijk te maken. Zeker ook zullen vandaag heel veel vrijwilligers acte de presence geven om het iedereen naar de zin te maken.
Het festival kent een uitgebreid draaiboek waarin tal van (veiligheids)zaken zijn vastgelegd. Hierna volgend aan aantal aandachtspunten waarmee rekening gehouden moet worden.
- Alleen via de hoofdingang, Laan van Nieuw Zuid, is er toegang tot het sportpark.
- Gezien de infrastructurele werkzaamheden in de wijk is het parkeren van auto’s nabij de hoofdingang onmogelijk / niet toegestaan.
- Het parkeren van auto’s is o.a. mogelijk op de parkeerplaats Zuid; middels een kleine wandeling van 5 minuten bereikt u de hoofdingang.
- Houdt er rekening mee dat er in de directe omgeving van sportpark Nieuw Zuid sprake is van betaald parkeren. Hierop wordt gecontroleerd.
- Bezoekers uit Katwijk worden verzocht om met de fiets of wandelend naar het sportpark te komen.
- Scooters, bromfietsen e.d. dienen gestald te worden op de ‘nood’-parkeerplaats buiten de hoofdingang.
- Alleen voor fietsers is het mogelijk om gebruik te maken van de (fietsen)stalling naast de oprijlaan.
- De oprijlaan dient absoluut vrij te blijven van obstakels, allerhande vervoersmiddelen.
- De toegang is mogelijk vanaf 13.00 uur; het programma begint om 14.00 uur.
- Uw toegangskaart wordt gescand.
- Er is een strenge controle op het gebruik van (teveel) alcohol. Sowieso is er een leeftijdsgrens van 16 jaar betreffende de alcoholverstrekking
- Het meenemen van eigen drank(jes) is niet toegestaan.
- Er is een uitgebreid team van gecertificeerde stewards en vrijwillige ordehandhavers; volg hun instructies op.
- De kantine is / blijft de gehele dag gesloten.
- Gedurende de gehele dag is er een EHBO-team aanwezig.
Het programma op het hoofdveld duurt tot uiterlijk 21.30 uur. Met elkaar zorgen we voor een meer dan sfeervol Muziekfestival; u als gast en wij als gastheren en gastvrouwen.
Organisatie Muziekfestival
