Jeugdspelers zoeken sponsors voor uitje naar ADO Den Haag
Dit seizoen wil Quick Boys weer met de jeugdspelers onder de 9, 11 en 13 jaar, voorheen F-, E- en D-pupillen, naar een wedstrijd van ADO Den Haag. Op zaterdag 8 april 2017 speelt ADO Den Haag de thuiswedstrijd tegen FC Groningen in het Kyocera Stadion.
Een heel leuk en gezellig evenement voor de jonge spelers om samen een wedstrijd in de Eredivisie bij te wonen. Naar verwachting zullen ongeveer 300-400 kinderen met begeleiding meegaan naar de wedstrijd. Met z’n allen kijken hoe de grote jongens het doen in een echt stadion! Een geweldige ervaring voor de pupillen!
Het uitje moet een groot feest worden en dat begint al in de bus er naartoe, met natuurlijk hapje en een frisje. Om dit allemaal mogelijk te maken vraagt de organisatie van de ouders van de kinderen een bijdrage, maar dat is lang niet genoeg. De jeugdafdeling is daarom dan ook op zoek naar sponsors die een financiële bijdrage willen leveren om dit leuke en gezellige evenement mogelijk te maken.
De organisatie is met een enthousiast team bezig met alle voorbereidingen en hoopt daarom op uw bijdrage, zodat de jeugdspelers een leuke avond geboden kan worden.
Als u uw steentje wilt bijdragen, dan kunt contact opnemen met Hans Schoneveld (hans.schoneveld@gmail of 06-24726908).
Namens de kinderen en de organisatie alvast hartelijk dank voor uw bijdrage!