Verslag AB Plus vergadering, donderdag 2 april 2015

Donderdag 2 april jl. heeft het AB Plus voor de derde maal dit seizoen vergaderd. Niet alle geledingen waren vertegenwoordigd. Een viertal portefeuillehouders hadden verplichtingen elders.

De vicevoorzitter heet iedereen welkom. De wedstrijd tegen onze noorderburen wordt kort besproken. Binnenkort volgt een gesprek met de gemeente Katwijk, Politie en vv Katwijk om het evenement te evalueren. Ook komt binnenkort het bestuur, de SV en de sfeercie bij elkaar om de onderlinge samenwerking te bespreken. Binnenkort is de voorjaarsledenvergadering in het clubhuis.

Hoofd Facilitaire Zaken geeft aan dat door de natte periode in de afgelopen tijd het eerste veld de komende weken zoveel mogelijk wordt ontzien voor wedstrijden. Het veld heeft met name in de doelgebieden wat meer tijd nodig om te herstellen. Vervolgens wordt gemeld dat de vereniging binnenkort duidelijkheid krijgt van de KNVB over het onderhoud en de verlichting van het hoofdveld.

Vanuit Veiligheid en Supporterszaken wordt gemeld dat er met de stewards een evaluatie heeft plaatsgevonden naar aanleiding van de derby van 21 maart.

Op het gebied van Communicatie en Multimedia wordt gemeld dat er soms (te) weinig input wordt ontvangen voor de clubpagina. Er wordt aandacht gevraagd om vanuit de diverse commissies meer informatie te krijgen voor deze pagina in de Katwijksche Post.

Wat betreft voetbalzaken wordt gemeld dat het eerste elftal in de Ardennen gaat voorbereiden voor het nieuwe seizoen. Het  trainingskamp zal puur gericht zijn op teambuilding. Technisch manager Gert Aandewiel gaat binnenkort op QB – TV de nieuwe trainingsfilosofie uitleggen. Gert heeft ook de conditie en kracht van de jeugd geanalyseerd. Dit heeft veel inzicht gegeven en daarom krijgt de A-jeugd de komende jaren meer aandacht met kracht en conditie. Tot slot is Arie van Duijn aangesteld als trainer van Quick Boys 3 volgend seizoen. Gert zal ook tijdens de voorjaarsledenvergadering een presentatie geven over de ontwikkelingen van de diverse selecties.

Portefeuillehouder Jeugdzaken geeft aan tevreden te zijn met het voorstel van het bestuur om de contributie voor de geselecteerden te verhogen en de contributie van de landenteams te verlagen.
Het reilen en zeilen van de jeugdteams verloopt redelijk goed. Helaas hebben een drietal coördinatoren aangegeven te gaan stoppen. Er wordt hard gewerkt om nieuwe coördinatoren aan te stellen. Op 6 juni vindt er een groot F-toernooi plaats. Er wordt gezocht naar enthousiaste vrijwilligers om dit evenement tot een ware happening te maken.

Vanuit het wedstrijdsecretariaat wordt medegedeeld dat het programma elke zaterdag soepel verloopt. Mede dankzij de kunstgrasvelden zijn er weinig tot geen afgelastingen geweest. De KNVB is druk bezig met het onderzoek in hoeverre wedstrijden op vrijdagavond en zondag gespeeld worden. Dit om de zaterdagen te ontlasten. De animo voor wedstrijden op vrijdagavond is bij onze teams niet hoog. De wedstrijdsecretaris geeft aan om het aankomend seizoen te stoppen met het wedstrijdsecretariaat voor de pupillen en alleen nog de senioren te gaan doen. Er staan nu twee vacatures open bij het wedstrijdsecretariaat.

Vanuit commerciële zaken wordt meegedeeld dat Johan Zuijderduin is aangesteld als coördinator voor de evenementen in het clubhuis. Op 27 juni vindt er een leuke slotdag plaats. Er zal uitsluitend ook een leuk feest worden georganiseerd. Het programma wordt binnenkort kenbaar gemaakt. Op zaterdag 28 maart – na de thuiswedstrijd tegen Spijkenisse – vond de officiële aftrap plaats van de aanloop naar het Quick Boys Gala op 7 november aanstaande. Sportverslaggever Jack van Gelder zal wederom als gastheer optreden. Op gala.quickboys.nl is meer informatie te vinden over het gala.

Vanuit financiële zaken wordt er gemeld dat op de voorjaarsledenvergadering fiat wordt gevraagd voor de begroting. Het overleg wordt om 21.00 uur afgesloten.

Geef een antwoord