Voor de laatste competitiewedstrijd van 2025 kwam SSS op bezoek op Nieuw Zuid. De dag begon echter onverwacht: de keepster van Quick Boys meldde zich ziek. Gelukkig stond Juul uit de MO20-1 klaar om haar debuut te maken. Samen met haar oude juf Tirza betrad ze veld 4, waar ze vol vertrouwen onder de lat plaatsnam.

_MAR5478

Vrouwen 1 begon sterk—al na 30 seconden belandde de bal op de paal. SSS gaf zich echter niet zomaar gewonnen en toonde veerkracht, maar na 32 minuten brak Anneroos de ban: op aangeven van de sterk spelende Noa schoot ze de 1-0 binnen. Drie minuten later rondde Maartje opnieuw een assist van Noa af, waardoor de trainingsvormen van afgelopen week duidelijk zichtbaar werden in het spel. Kort voor rust kopte Anique een corner van Marieke snoeihard tegen de touwen: 3-0.

_MAR5603

Na rust ging het tempo omhoog en kwam Quick Boys al snel op 4-0, dankzij een prachtige uithaal van Marieke met haar linkerbeen. Niet veel later tekende zij ook voor de 5-0. Noa werd vervolgens diep gestuurd door Judith en maakte koelbloedig de 6-0. Marieke naam ook de zeven treffer voor haar rekening, en zo mocht de bal mee naar huis!

_MAR5618

Quick Boys gaf defensief nauwelijks iets weg, Juul hield haar doel knap schoon en zo sluit de hoofdmacht het kalenderjaar af op een prachtige tweede plaats. Dinsdag speelt Vrouwen 1 met een aantal talenten uit andere teams nog een oefenwedstrijd tegen Ter Leede. Daarna breekt een welverdiende winterstop aan!

_MAR5670