Met ingang van het seizoen 2026-2027 wordt Rogier Veenstra de nieuwe hoofdtrainer van K.v.v. Quick Boys. De clubleiding van de blauw-witten heeft met Kloetinge overeenstemming bereikt over de transfer van de oefenmeester. Op sportpark Nieuw Zuid volgt Veenstra, die een tweejarige verbintenis tekent, de vertrekkende Adrie Poldervaart op. De geboren en getogen Middelburger leidt op maandag 22 juni de eerste training van de regerend kampioen van de Tweede Divisie.
De 38-jarige Veenstra is bezig aan zijn tweede seizoen als trainer van Kloetinge. Na een vierde plaats in zijn eerste jaar hebben de Zeeuwen onder zijn leiding onlangs op overtuigende wijze beslag gelegd op de titel in de Derde Divisie B. Eerder is Veenstra als eindverantwoordelijke bij Goes en ASWH en in de jeugdopleiding van Excelsior Rotterdam werkzaam geweest. In het dagelijks leven verzorgt Veenstra als docent de KNVB-opleiding VC-2 en schrijft hij artikelen voor TrainersMagazine.
Technisch manager Gert Pluimgraaff is zeer verheugd met de snelle en gewenste invulling van de onlangs ontstane vacature: “Ik ben blij dat we na het aangekondigde vertrek van Adrie zo vlot hebben kunnen schakelen. Rogier staat al langer op mijn lijst, al weet ik dat hij een doorlopend contract heeft bij Kloetinge. Als trainer én als persoon vind ik hem heel goed passen bij Quick Boys. Een ambitieuze trainer met een duidelijke visie en professionele aanpak. Rogier staat voor een aanvallende speelstijl, waarbij hoog en vroeg druk zetten de norm is. Dat zijn ingrediënten die wij op Nieuw Zuid graag zien. Als club zijn wij Kloetinge zeer erkentelijk voor de medewerking die men heeft verleend aan de totstandkoming van de transfer van Rogier naar Quick Boys.”
Langs deze weg wordt Rogier Veenstra van harte welkom geheten en wenst de clubleiding hem veel plezier en succes toe op sportpark Nieuw Zuid. Later deze week volgt op de officiële clubkanalen een uitgebreide kennismaking met de kersverse hoofdtrainer van K.v.v. Quick Boys.