Buscombi naar Spakenburg

Aanstaande zaterdag is Quick Boys opnieuw te gast in Bunschoten-Spakenburg, dit keer aan de blauwe zijde van De Westmaat. De fans van Quick Boys zijn van harte welkom bij Spakenburg. De ploeg van trainer Rogier Veenstra kan de steun van de supporters goed gebruiken om een mooi resultaat te behalen. Daarom organiseert de Supportersvereniging opnieuw een busreis naar Bunschoten-Spakenburg.



Voor Spakenburg-uit geldt een verplichte buscombi. Het ticket bestaat uit de busreis én toegang tot het uitvak en kost € 25,50. De bussen vertrekken zaterdag vanaf 13.00 uur vanaf de Laan van Nieuw-Zuid. De bustickets zijn niet genummerd. Op zaterdag kun je zelf kiezen in welke bus je stapt.

QR-code en wedstrijdticket
Na aankoop ontvang je per e-mail een aankoopbewijs met onderaan een QR-code. Deze QR-code heb je nodig om toegang te krijgen tot een van de beschikbare bussen. Geen e-mail ontvangen? Controleer dan ook je spamfolder of map met ongewenste e-mail. Het fysieke wedstrijdticket voor toegang tot het uitvak worden in de bussen uitgedeeld na het scannen van de QR-code.

Kortom:

  • QR-code Quick Boys: toegang tot de bus
  • Wedstrijdticket Spakenburg: toegang tot de wedstrijd


Tickets bestellen


Ledentickets:
https://quickboys.nl/product-categorie/ledentickets

Log hiervoor in met het account dat aan je lidmaatschap is gekoppeld. Nog niet eerder ingelogd of vragen over je account? Bekijk dan vooraf de uitleg en de veelgestelde vragen:

Veelgestelde vragen Quick Boys Shop:
https://quickboys.nl/winkel/veelgestelde-vragen-quick-boys-shop

Voor een hapje en een drankje onderweg wordt uiteraard gezorgd. Het meenemen van eigen (alcoholische) dranken is niet toegestaan. De wedstrijd in Bunschoten-Spakenburg begint om 15:00 uur. Koop een ticket, reis mee en steun Quick Boys op De Westmaat!